sCOOLing JE OFICIÁLNY PREDAJCA MIELE

Miele bolo vždy synonymom špičkových kuchynských spotrebičov. Spotrebiče Miele sú výsledkom neustáleho technologického výskumu, ktorý kombinuje najlepšie výsledky s vysokou energetickou účinnosťou a zaručuje vysokú spoľahlivosť v priebehu času: väčšina výrobkov Miele je testovaná na životnosť viac ako 20 rokov. Všetko súvisí s vysoko kvalitným dizajnom, a to ako po estetickej stránke produktu, tak aj cez rozhranie, takže všetky spotrebiče Miele sú intuitívne a ľahko použiteľné.

Spotrebiče Miele

Napriek tomu, že je jedným z veľkých gigantov v tomto odbore, Miele si zachováva štruktúru a flexibilitu rodinného podniku a zachováva nedotknuteľného ducha zakladateľov Carla Mieleho a Reinharda Zinkanna. Ich mottom, ktoré vzniklo na začiatku dvadsiateho storočia, keď spoločnosť podnikala prvé kroky, je filozofia, ktorá vedie všetky voľby spoločnosti Miele: „Immer Besser“ („Vždy lepšie“). Pohľad do budúcnosti, ktorý preniká neustálou inováciou, ktorú značka neustále vykonáva.

Dizajn Miele

Miele je jednou zo spoločností, ktorú uprednostňujú architekti a dizajnéri pri vybavovaní svojich kuchýň: vďaka obrovskej škále štýlov a farebných tabuliek, vďaka ktorým sú vstavané spotrebiče Miele ideálne pre akýkoľvek kontext. Chladničky, rúry na pečenie, umývačky riadu, varné dosky, odsávače pár, mrazničky, vinotéky a všetky ostatné spotrebiče Miele možno ľahko prispôsobiť každému domu alebo akémukoľvek vkusu.

Autorizovaný predajca Miele

sCOOLing, s.r.o. je autorizovaným predajcom Miele. Zabezpečujeme predaj všetkých produktov Miele od spotrebičov až po čistiace prostriedky a príslušenstvo.

Kontaktujte nás

Produkty

Peecenie
Pečenie a príprava v pare
Varné dosky a prístroje SmartLine
Odsávače pár
Prístroje Range
Kávovary
Chladenie a vinotéky
Umývačky riadu
Práčky, sušičky a žehliace prístroje
Vysávače
Čistiace prostriedky Miele
Príslušenstvo a sieťové prepojenie

Servis

E-mailová adresa: servis@miele.sk
Telefónne číslo: 02/ 58 103 111-3 alebo 0800 643 531
Kontaktný formulár nájdete tu.
Žiadosť o náhradné diely a príslušenstvo nájdete tu.