Novinky

O nás

Nemáte čas presúvať sa kvôli hodine angličtiny z pohodlia Vášho domova alebo sa Vám po dlhom dni len nechce?

Chcete sa učiť jazyk a pritom využívať výdobytky súčasnej digitálnej doby?

Viete o tom, že Vaše každodenné online praktiky môžete využiť na vzdelávanie a zvýšenie Vašej jazykovej kompetencie? Robili ste si už domáce úlohy na Youtube alebo Facebooku?

Alebo ste škola, ktorá chce zvýšiť kvalitu svojich lektorov ich vyškolením v oblasti používania inovatívnych metód a digitálnych technológií vo výučbe angličtiny?

Filozofia spoločnosti je čitateľná už zo samotného názvu sCOOLing. Učíme anglický jazyk a taktiež poskytujeme školenia učiteľov/lektorov, ako učiť tento globálny jazyk cool-ovo.

Čo všetko zahŕňa cool-filozofia?

Ovládanie cudzieho jazyka už nespočíva len v schopnosti písať a čítať. Jedinec súčasnej spoločnosti 21. storočia je digitálne gramotný tvor, ktorý potrebuje vzdelávacie metódy kráčajúce s jeho novými digitálnymi návykmi. Výsledkom toho je fakt, že súčasná doba si vyžaduje čoraz rýchlejšiu adaptáciu učiteľov a lektorov na nové digitálne prostredie. Benefity digitálnej komunikácie vo výučbe anglického jazyka sú však početné a obojstranné, a tak sa ju oplatí využívať.

Už aj umelé prekladače dnes vedia, že význam anglickej vety nezložia z významov jednotlivých slov. Učíme angličtinu pragmaticky, teda v kontexte, v ktorom môžu mať slová úplne iný význam.

Q: How do you make a cat drink?
A: Easy, put it in a liquidizer.

Aké prevratné služby poskytujeme?

Poskytujeme

  • - verejné, individuálne a firemné kurzy anglického jazyka pre všetky úrovne s využitím pragmatického prístupu, teda výučby v kontexte
  • - online výučbu anglického jazyka (individuálnu/skupinovú) so špičkovým lektorom z pohodlia Vášho domova alebo kancelárie
  • - individuálne/skupinové školenia lektorov anglického jazyka na základných a stredných školách so zameraním na zvýšenie ich digitálnych zručností

 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x